Catering

Nasza kuchnia – Twoje przyjęcie

Przygotujemy Twoje przyjęcie

Pyszny Catering

Zapraszamy Państwa do odkrycia wyjątkowego świata smaków i doświadczenia kulinarnej doskonałości dzięki naszej usłudze cateringu na przyjęcia. Nasza firma to synonim elegancji i wyrafinowanego smaku, której celem jest uczynienie każdego wydarzenia niezapomnianym.

Nasza kuchnia to prawdziwa uczta dla zmysłów, gdzie każdy składnik jest starannie wyselekcjonowany, a dania są przygotowywane z pasją i zaangażowaniem. Niezależnie od tego, czy organizujesz intymne spotkanie rodzinne, prestiżowe przyjęcie firmowe czy świętujesz wyjątkową okazję, nasz catering dostarczy Ci wyjątkowe doznania kulinarnie.

Wygodnie i pysznie

Szczegóły oferty

Dla Państwa wygody oferujemy możliwość odbioru osobistego. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nie zawsze jest to możliwe i dlatego w promieniu 50 km od naszej siedziby (Czarny Las obok Częstochowy), za niewielką dodatkowa opłatą możemy dostarczyć zamówiony catering pod wskazany adres.

W cenę cateringu wliczone są jednorazowe pojemniki.

Jesteśmy w stanie zorganizować Państwa przyjęcie kompleksowo udostępniając między innymi: stoły, krzesła, zastawę oraz podstawowe dekoracje (obrusy, świeczniki, serwetki, podtalerze). Cena uzależniona jest wybranego pakietu i ustalana indywidualnie.

Przy każdym zamówieniu doliczana jest kaucja zwrotna za użyte do zaserwowania cateringu naczynia. W przypadku mniejszych zamówień naczynia zwraca Klient. Przy dużych realizacjach obiór realizujemy w ramach usługi.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Razem uczynimy Państwa przyjęcie niezapomnianym.

Galeria zdjęć